Płatność, dostawy, zwroty

Płatność

Płatność możliwa jest za pomocą:

a) pobranie,

b) Przelewy24,

c) przelew bankowy.

Dostawy

Płatność możliwa jest za pomocą:

a) kurier DPD,

b) paczkomat InPost,

c) priorytetowy list polecony.

Zwroty

1. Konsument może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wyjątek stanowią produkty przygotowane indywidualnie pod zamówienie Klienta wykonane na specjalne zamówienie. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi zostać przesłane w formie pisemnej na adres e-mail kontakt@party-patch.pl przy czym za dzień złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy uznajemy dzień nadania oświadczenia. Oświadczenie musi być nadane przed upływem 14 dni od daty otrzymania towaru.

2. Zwrot towaru jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu lub innym dowodem potwierdzającym zakup zwracanego towaru w naszym sklepie (np. potwierdzenie płatności za towar, mail potwierdzający zakup towaru), z adnotacją „Zwrot”.

3. Zwracany towar należy przesłać niezwłocznie do sklepu, nie później niż w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

4.Zwrot towaru następuje na adres: ul. B. Prusa 7, Stęszew 62-060.

5. Zwrotu płatności za towar Sklep dokonuje niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy z zastrzeżeniem, że w tym czasie Klient zwrócił towar do Sklepu. Zwrot płatności następuje przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta przy zakupie, chyba, że Klient wyraźnie wskazał inną formę zwrotu płatności.

6. Klient otrzymuje zwrot wszystkich poniesionych przez niego kosztów, w tym kosztów dostarczenia towaru w wysokości najtańszego sposobu wysyłki oferowanego przez sklep.

Wzór Oświadczenia o odstąpieniu od umowy do pobrania tutaj.